Jdi na obsah Jdi na menu
 


Drak Ohnivák

29. 6. 2012

#MR.MS->bunnyjump: Tvůj život byl krásný a plný lásky. Les je domovem tvým a tvého lidu. Váš klid a mít jen občas vyruší zbloudilé skupinky skřetích bojovníků. Jednoho dne však mihl přes slunce stín. A později jste zahlédli kouř a dým z lesa stoupati. Když jste na místo dorazili našli jste zkázu. Jedna z vašich osad byla zničena. Těla žádná, jen krev a občas nějaká noha či ruka. Avšak tím to neskončilo. V následujících dnech, týdnech čekal stejný osud další osady. Až jednou když jste dorazili k jedné zničené osadě, našli jsi živého starého elfa. I pošeptal ti: "Trpaslík! Jen ten nám může pomoci!". Pak stařec zemřel. I rozhodla jsi se ještě téhoš dne vydati se k horám hledati pomoc pro svůj lid.

# MR.MS -> thomas.seki : I hory jest domovem tvým. Jsi válečník a bráníš doly svého rodu před občasnými nájezdy ziskuchtivých skřetů. Zdají se být neponaučitelní, ale ty vždy s radostí očekáváš jejich příjezd stejně tak jek ostří tvé válečné sekery. Sekery jež před tebou nosil tvůj otec jež skolil draka. Polévku z toho draka jsi jedl na pohřbu svého otce.
170. # MR.MS -> thomas.seki : Rád by jí ještě alespoň jednou v životě okusil. Hory jsou sklanaté a ználivě pusté. Ve skutečnosti však žijí a ty to víš. Zlaté doly a jeskyně kam jen dohlédneš. Sopky plné bublajícího magmatu. Kruté zimi a ostré letní slunce. Drsný život jaký trpasličí válečník zasluhuje.


1. #MR.MS->bunnyjump: Tvá cesta je dlouhá. A stoupáš vysoko ke skalnatým vrcholům hor. Krev proudí v tvých žilách. Jak jsi se musela překonávat abys šla požádat o pomoc ty jež žijí zabíjením a zlatem. Jak odporní a neelfí toť tvorové.
2. MR.MS: Je jaro. Sních na hřebech již rostál a voda stéká horskými potoky. Jen nejodolnější stormy rosou mezi skalami pod hřebenem. A jen někde občas nějaký staletý. Jstou to stromy jež roustou jen zde, na hřebenech hor. Nemají rády nížiny, ale žijí z krutosti této země.
3. #thomas.seki->MR.MS: hustýý...jen bych dodal, Thorus Veverkobijec jméno mé, nejsem na svou přezdívku moc pyšný, vzhledem k mému otci, jež se dá považovat za drakobijce, ale tuhle přezdívku jsem si zaloužil právě díky mému odporu k veverkám...
4. MR.MS: I tu trpaslík zahlédne postavu. Toť zvlášnít. Brnění nemá, čepel sekery se nad ní nehoupá a tuze hubená se zdá a vysoká. I ta postava, tož elf ( bunnyjump) kráčí k němu až se před ním zastaví. I civí trpaslík na tvář bez vousů a má pocit že moc pil.
5. MR.MS: tak si to užijte :)
6. thomas.seki: Protřu si neomaleně svýma mohutnýma rukama oči, a stále zírám, i štípnu se do tváře, (ikdyž to šlo těžko) ...
8. bunnyjump: ( Již dlouho cestuji a dopadá na mě na první pohled znatelná únava. Vzduch je tu na horách pro mě moc těžký narozdíl od toho na který jsem byla zvyklá v lese a přítomnost trpaslíka předemnou mi nijak nepřidává. Jako každý elf k téhle rase chovám averzi, a chvíli mi trvá než ho vůbec zkusím oslovit )
11. thomas.seki: "huš potvoro" ....."tohle je jen iluze, pryč s ní" (vzhledem ke žhavé záři slunce a kapku alkoholu v krvi)
13. thomas.seki: začne před tebou máchat rukama
16. bunnyjump: Musím Vás sklamat... ( Zareaguji po chvíli když se rozhlédnu kolem a ujistím se že nejspíš iluzí myslí mě ) ale já rozhodně iluze nejsem. ( Celkem jsem se přemohla že jsem tomu po alkoholu zapáchajícímu trpaslíkovi vykala )
17. #MR.MS->thomas.seki: toť všimneš si uší špičatých a říkáš si... sakra... není to ten odporný tvor milující vše živé o kterém jsem slyšel v podovných příbězích?
18. MR.MS: I tu vítr zaduje a na ostří trpaslíkovi sekery zlověstnou píseň zapíská.
21. thomas.seki: jakmile zjistí že to je elf, vytáhne sekyru a trochu poodstoupí "iluze nejšeš, ale potvora rozhodně ano" chvíli se odmlčí aby se mu to všechno srovnalo v hlavě ..." jak??...jak?? co tady chceš? a jak ses sem dostal?"
22. thomas.seki: (až po chvíli mu dojde, že to je žena)
23. thomas.seki: "dostala" ...doda potichu, ale presto rozzlobene
25. bunnyjump: Dostala.... ( Trochu rozčileně tě opravím a nadechnu se. Jak to nemohl poznat? Uznávám, hodně elfů má hnědé dlouhé vlasy, ale postava mu napovědět mohla. Pokud chci žádat o pomoc, nemůžu mu přece nadávat do hlupáků a prázdných hlav ) A po cestě, mimochodem velmi dlouhé
29. #MR.MS->bunnyjump: I obraz své tváře ovité studenými větry zahlédneš na nabroušeném ostří sekery.
30. thomas.seki: "hmm po cestě" ....(zamumlá si pod vousy stále ještě omámený ze současné situace , až teď mu došlo že to je vlastně celkem logické) ..."řekni mi důvod proč bych tě tu neměl rozseknout vejpůl jako červa?"
32. #MR.MS->bunnyjump: Pokud jde o zničené elfské osady... pokud pak budeš potřebovat vysvětlovat co se stalo... udám podrobnosti.... i stromy byli v místech těch zlomeny jakožby pouhými větvemi byli. Místy zem byla sežehnutá na popel byla zem a kmeny zuhelnatělé na ní leželi.
33. bunnyjump: ( "Protože by jsi to tu musel uklízet a na to je tvá rasa moc líná" chci odpovědět, ale nakonec tuhle reakci polknu ) Protože přicházím v míru a bylo by to od vás chyba. Nejen že přicházím bez úmyslu vám nějak uškodit, ale přicházím sem i pro pomoc. Byla bych ráda kdyby jste mě aspoň vyslechl, pane....?
35. thomas.seki: "nikdo mi nebude říkat že přeseknout elfa vejpůl je chyba" (zamračeně odvětí, nakonec se jeho výraz zkllidní) ..."jsem udatný Thorus Veverk....(nedořekne a odmlčí se jakoby se za něco styděl) ..."dost, proč se ti tu představuju když nevím kdo jsi" ...(přitom se zabouchá na hlavu a v mysli mu projede: ty hlavo skopova, predstavit se elfovi, muj otec
36. thomas.seki: muj otec by na mne nebyl pysny)

40. bunnyjump: Jmenuji se Safize a pocházím z Jižního lesa ( Představím se a zlehka se pokloním, ačkoliv v myšlenkách si za to nadávám. Prokazovat úctu někomu takovému? Trpaslíkovi? Klesla jsem hodně hluboko )


59. thomas.seki: trpaslík chvíli přemýšlí...."máš zlato? .....Safazie?"
61. thomas.seki: (zamračí se jakoby něco udělal špatně ale neví co)
64. S.I.A@email.cz: mohu se přidat ? teďa až bude příležitost :)
70. bunnyjump: Safize ( Opravím ho tak klidně až mě to samotnou překvapí ) A samozřejmě, a získáš ho pokud mi budeš nějak nápomocný.
71. #MR.MS->S.I.A@email.cz: S.I.A@email.cz: kdyžtak mě napiš šeptem jakou postavu a já tě případně zařadím do děje :)
74. thomas.seki: trpaslíkovi se objeví v očích náznaky slz a nadšeně vykřikne "kolik?!"
75. #S.I.A@email.cz->MR.MS: no klasika...člověk hraničář :) 
76. #MR.MS->S.I.A@email.cz: dobře... dobře..... to by nemuselo být tak těžké.... kolik máš času dnes? :)
77. #S.I.A@email.cz->MR.MS: tak do 22 určitě :) ale ještě bude večeře nwm kdy :)
79. thomas.seki: je znatelne ze z duvodu nedockavosti na odpoved zacne preslapovat jako kdyby se mel pocurat
80. bunnyjump: ( Už jsem chtěla říct tolik kolik sám vážíš, ale v jeho případě by to mohl brát vážně, a až tolik toho zlata vážně není, pomyslím si škodolibě ) Celý majetek mé vesnice, velký majetek...
81. MR.MS: thomas.seki: bunnyjump: Jen tak orientačně... do kolika tu asi tak dnes budete ? :)
83. bunnyjump: MR.MS: Do tak 22:30
85. #MR.MS->S.I.A@email.cz: no... pokud tu nebudeš i zítra, pozítří tak tě pak asi budu muset zabít :)
86. #S.I.A@email.cz->MR.MS: budu budu :)
87. thomas.seki: (trpaslíkovi se objeví zasněný úsměv, ale za krátkou dobu vymizí, ve snaze přesvědčit jí že je to málo, bohužel asi hodně okatě, ale to si on samozřejmě neuvědomuje) "tssss" (tento zvuk vychází z jeho úst vychází až podezřivě dlouho) ..."vesnice" ...."vaše vesnice jsou velké jako náš dům" ..."pche, prej vesnice") ..."
88. thomas.seki: MR.MS: já neomezeně :)
89. #MR.MS->S.I.A@email.cz: Časy byli krásné. A tys žil na okraji lesa v souznění s přírodou a elfy. Avšak pak, jednoho krásnéhé slunečného dne, začal z jednoho místa v lese stoupat dým. Jedna z elfích osad byla zničena. Nikdo nepřežil, jak jsi se dozvěděl. Avšak to nebyl konec. To byl jen pouhý začátek. V dalších dnech a týdnech byli ničeny další a další osady.
90. bunnyjump: Můžu to zlato nebídnout někomu jinému... ( Pokrčím rameny a rozhlédnu se kolem jakoby po jiném ) Nějakému jinému trpaslíkovi co to zlato bude chtít, jestli to je podle Vás málo... ( Schválně mnohokrát opakuji zlato, však on se nechá přemluvit )
91. thomas.seki: "nee neee" (chytne tě za rukáv, to se avšak musí postavit na špičky
92. #MR.MS->S.I.A@email.cz: Až jednoho dne při pochůzce jsi spatřil eflku.... mířila do hor.... a tak ses rozhold jí sledovat..... nyní se krčíš za kamenem a z jeho stínu sleduješ jak se elfka baví s trpaslíkem. Občas k tvým uším vítr donese nějaké slovo. A tak jsi pochopil, že elfka hledá pomoc.
93. #MR.MS->S.I.A@email.cz: dokud tě neodhalí nebo dokud se nerozhodneš odhalit, hraješ šeptem se mnou....
94. #S.I.A@email.cz->MR.MS: můžu začít ? :)
95. thomas.seki: "to stačí to stačí" (rychle ji pustí když si uvědomil že ho může někdo zahlédnout, a lehce se k ní nakloní a zašeptá ...ví totiž, že kdyby ho někdo viděl mluvit s elfem, dělali by si z něho v krčmě srandu) ..."oč se jedná?" ..
96. thomas.seki: (poví tiše a zároveň se ohlíží)
 98. thomas.seki: MH: sorry, budu se to snažit psát v jedné větě:)
99. #MR.MS->S.I.A@email.cz: jop.. jen mě klidně piš co činíš :)
100. Niinka:
101. #S.I.A@email.cz->MR.MS: (snaží se zůstat za kamenem i když toho moc neslyší...je jasné že pokud se chce něco dovědět...musí se dostat lépe...snaží se velice opatrně jak se učil v přírodě zpozorovat kam se dívají a poté vyhledat nejlepší ukryt snadno dosažitelný právě co nejblíže k ním...dává si hlavně pozor na zbraně aby nezavadil o něco co by vyvolalo zvuk )
102. bunnyjump: ( Tiše se uchechtnu že mi to tak pěkně vychází a trochu se k němu nakloním abych mohla mluvit tiše, ale aby mě i slyšel ) Mnoho elfských osad v našem okolí bylo zničeno, nějakou velkou silou, ohněm... Jeden z umírajíchc elfů mi před smrtí řekl že mám najít pomoc trpaslíka...
103. #MR.MS->S.I.A@email.cz: Jak se trpaslík naslouchaje hlavu sklonil, tvá příležitost se naskytla a bravůrně ti vyšla. (Padla mě desítka :D) Dostal se blíž a po větru. Teď k tobě vítr donese snad každé slovo co je vyřčeno.
104. #thomas.seki->MR.MS: uvedomuji si ze to je drak? :D ...s tim souvisi ma dalsi otazka...kdyz se bude resit nejaka hadanka nebo tajemstvi cokoliv u ceho je potreba mozek, muzu sve napady a postrehy prevest na moji postavu? ...nebo se mam radsi tvarit jako tupy trpos?:)
105. #S.I.A@email.cz->MR.MS: (děkuji za hoď desítky :D a pozorně poslouchám)
106. #MR.MS->thomas.seki: snaž se zaplout do mezí znalostí trpasličích. Trpaslík nemusí být źplný tupou pokud jde o doly, zlato, jeskyně a zabíjení např :)
107. #thomas.seki->MR.MS: nj:)
108. #MR.MS->bunnyjump: Tu máš lehký vjem.... jako bys snad svým ostrým sluchem cosi zaslechla... nějaký zvuk... možná jako dech, či jen vánek... avšak ten zvuk nepřinesl vítr.... ten zvuk jako by se nesl proti větru.
109. thomas.seki: "oheň, to je vše???" (trpaslík se zklamaně zamračí) .."pokud to jsou nějaké vaše čáry, nebudu se kvůli nim namáhat..pche"
110. bunnyjump: To jste tak lhost.... ( Najednou se ale narovnám a rozhlédnu se kolem... Co to bylo? ) Slyšel jste to? ( Zeptám se najednou, z ničeho nic )
111. #MR.MS->S.I.A@email.cz: Je to jen zdání nebo se fakt dívá hlavně směrem k mému balvanu? říkáš si...
112. #thomas.seki->MR.MS: slysel jsem neco?
113. #MR.MS->thomas.seki: cinkání zlata.... ale nejsi si jistým jestli to nebylo polosnění
114. thomas.seki: zaposlouchám se do větru
115. thomas.seki: "zlato?"
116. #S.I.A@email.cz->MR.MS: (zavřu oči...strach má velké oči....proto je zavřu..a doufám že si mně nevšimnou....pro jistotu dám ruku na meč abych byl kdy koliv připraven na útok)
117. MR.MS: Jen vítr si hvízdá mezi kamením.... hvízdá si o ostří trpaslíkovi sekery.... avšak žádného zvuku nezvyklého se vám k uším nedostává....
118. bunnyjump: ( Zakroutím hlavou a skloním se k trpaslíkovi znovu ) Stačí mi vědět jen jedno - Berete nebo ne?
119. #MR.MS->S.I.A@email.cz: mluví dál... zdá se že jsi neodhalen... uleví se ti....
120. #S.I.A@email.cz->MR.MS: (pro případ začnu vyhledávat další ukryt a další místo kde by nemohli využít početní převahu a zároveň abych se neocitl v pasti)
121. thomas.seki: (jakmile si vyslechne elfčinu otázku, najednou poskočí a při vzpomínce na oheň mu probleskne hlavou jedna historka o jeho otci) "...no neeee, že by..." ..."neeeeee" (pak se otočí na elfku) "joojojojojo" ..."kde?? jak?? poďme a chytl tě za ruku a začal skákat"
122. thomas.seki: (a chytl te za ruku a zacal skakat)
123. thomas.seki: *
124. thomas.seki: (v jeho očích jde vidět touha vykonat něco, za co by si ho ostatní trpaslíci vážili)
125. #MR.MS->S.I.A@email.cz: Jedno pěkné místo zdá se vidíš. Je o něco víš a přístup po kameni s trochou písku a menších kamínků.
126. bunnyjump: Počkat počkat, kde se vzal takový elán? ( Zeptám se a ruku nechávám jako leklou rybu, určitě ho tu nebudu tisknout ) Nebo víte co, povíte mi to po cestě. Chcete si sbalit:
127. #S.I.A@email.cz->MR.MS: (ví že to je to místo které by mohlo být jeho útočištěm...ale stále naslouchá a divá se na toho bláznivého trpaslíka)


1. thomas.seki: "jistě jistě...brnění" (vychrlil) "a ještě pár věcí si zařídit" (otočil se a začal pospíchat po cestičce klenoucí se mezi skalami, občas zaklopítal)
2. #MR.MS->thomas.seki: jako správnej horskej trp máš vlastní malou jeskyni :) po otci :)
3. #S.I.A@email.cz->MR.MS: (snaží se toho trpaslíka když prochází a strhnout stranou...aby si mohli gentlamansky promluvit..možná to není nejchytřejší ale nemůže přece mezi ně jenom tak vstoupit to by byli dva na jednoho)
4. #MR.MS->thomas.seki: poctivě vykutanou, když tvůj děd zkoumal jestli by tam náhodou nemohla bejt zlatá žíla :D
5. bunnyjump: ( Já jdu samozřejmě za ním, už jen díky mé ruce v jeho stisku. Samozřejmě i pro to aby mi někam neutekl. Cesta není nijak pohodlná, hlavně proto že není určená pro vysokou elfku )
6. #MR.MS->S.I.A@email.cz: Sleduješ ty dva, ale nezdá se že by se ti ráčila naskytnout ta pravá příležitost.
7. #S.I.A@email.cz->MR.MS: MH:a jaké mám zrbaně ?
8. #MR.MS->S.I.A@email.cz: meč už je jasnej a jako hraničář k tomu nějakej luk a dýku předpokládám :)
9. #S.I.A@email.cz->MR.MS: (udělá tu nejhloupější věc kterou mohl...snaží se aby jej přešli bezpovšimnutí a zamířit na ně z lukem)
10. MR.MS: thomas.seki: bunnyjump: stoupáte strmou sklaní cestičkou....
11. #MR.MS->bunnyjump: Tu za sebou jako bys zaslehla lehké zaskřípění napínající se tětivy...
12. #MR.MS->S.I.A@email.cz: projdou a natahuješ luk.... tu tětiva trošku zaskřípe.... jen lehce... tichounce....
13. #S.I.A@email.cz->MR.MS: (kopne do kamene aby se svalil před ně...chce je jen zastavit)
14. thomas.seki: ( po chvilce se cestička za menší skalkou začala stáčet do jeskyně) "počkej" (a zautěkal do jeskyně, jakmile uvnitř spatřil stůl a na něm poctivou pálenku, uvědomil si, že když už tu elfka je, tak by jí mohl něco nabídnout, přece jenom bez ní jistě nenajde to co hledá, vzal tedy flakónek a vyběhl ven) "dáš si?" (s rukou ve vzduchu sit o míří k elfc
15. thomas.seki: (strčil ti to do ruky) "pij"
16. #MR.MS->S.I.A@email.cz: seš za nimi :)
17. bunnyjump: Omlouvám se ale musím odmítnout, nepiji alkohol... ( Odmírnu pálenku od trpaslíka s lehkým nakrčením nosu nad zápachem linoucím se z flakonku. Uslyším pro mě známý zvuk a nenápadně se rozhlédnu kolem. Trpaslíci přece luky nepoužívají )
18. #MR.MS->S.I.A@email.cz: teď sleduješ jejich jeskyni...
19. #S.I.A@email.cz->MR.MS: můžu už na sklo ? :)
20. #MR.MS->S.I.A@email.cz: zatím piš sem.... já ti pak řeknu.... :) nemusí i pokud se tam zjevíš hned vědět že to jsi ty :)
21. #thomas.seki->MR.MS: napises neco?
22. #S.I.A@email.cz->MR.MS: (pokud se bude chtít elfka nebo trpaslík otočit nebo nějak šáhnout na zbraň...vystřelím okolo její-jeho hlavy aby to nedělali a hnedka zase natáhnout luk)
23. MR.MS: bunnyjump: prohlížíš skáli a kameny... ale nezdá se že bys cokoli zahlédla....
24. MR.MS: Jen horský vítr si zas fičí mezi kamením a hvízdá si jak jest jeho zvykem vznešeným.
25. thomas.seki: (trpaslik je zjevne zklamany, ze nedostane oceneni na jeho palenku, kterou delal jeste s otcem) "grrr vy elfové" (zjevně žádné zvuky neslyšel proto zaběhne zpátky do jeskyně, odloží pálenku na stůl a zamíří si to vedle postele, kde ma odloženou zbroj, kterou předešlý den tak pracně naleštil, navlékl si ji na sebe, pak si nabalil něco do vaku)
26. thomas.seki: (po chvili uslysis stale narustajici zvuk rinceni kovu z jeskyne a pred tebe nakluse trpaslik s helmou pod pazi)
27. thomas.seki: "dem"
28. thomas.seki: (samozřejmě že si stihl zabalit s sebou i pálenku kterou odložil na stůl:) )
29. 21:28:24: Uživatelka Marta.Mikusova vstoupila do místnosti
30. Marta.Mikusova: no nazdárek:-D
31. #MR.MS->thomas.seki: Tu se zvedne mocný závat větru hrského od hřebene vanoucí a udeří svou silou. Tu trpaslík ve zbroji stojí dál jako přikovaný zatímco elfa skoro rovnováhu ztratí. A tu když vítr náhle na síle ztratí, jen zvuk po svahu se kutálejících kamínků doláhá k uším.
32. thomas.seki: Marta.Mikusova: ahoj:)
33. MR.MS: Tu se zvedne mocný závat větru hrského od hřebene vanoucí a udeří svou silou. Tu trpaslík ve zbroji stojí dál jako přikovaný zatímco elfa skoro rovnováhu ztratí. A tu když vítr náhle na síle ztratí, jen zvuk po svahu se kutálejících kamínků doláhá k uším.
34. #MR.MS->S.I.A@email.cz: Tu jak vítr mocně zaduje, skoro se převážíš a jak rovnováhu hledáš, noha ti podjede a kamínky do pohybu uvede.
35. MR.MS: Marta.Mikusova: zdravím
36. bunnyjump: Pokud jste tedy připraven můžeme vyrazit ( Přikývnu a vydám se zpět cestičkou kde se cítím ne zrovna bezpečně. Zavrávorám když ucítím silný vítr a jen tak tak se udržím se vší důstojností na nohou ) To je tu normální? ( Optám se s nervozitou v hlase )
37. #MR.MS->thomas.seki: tak tě napadá... silný vítr od svahu... to zas nese nějakou buřinu horskou... jak se sluší a patří na kraj tvrdý jako je tento
38. #S.I.A@email.cz->MR.MS: (ví že to není moc dobré...taky má strach že mu vystřelí šíp jak má už opocené prsty jak drží natáhlej šíp)
39. #thomas.seki->MR.MS: myslíš jako bouřku?
40. #MR.MS->thomas.seki: jop
41. #MR.MS->bunnyjump: tu jak po stezce kráčíš klikaté, kamenité a písčité... tu jak bedlivě se koukáš kam šlapou nohy tvé, tu v kamíncích kousek od stezky cosi zahlédneš... zdá se to jako stopa... jako část stopy... stopy lidské... na trpaslíka i elfa moc velké....
42. #MR.MS->S.I.A@email.cz: Pot stéká ti po tvářích a slyšíš tlukut srce tvého. Připadáš si snad jako zloduch. Takto schovaný.... Ale šíp se stále ani nehne... toť ta kostak zatracená ti zas pro jednou přeje...
43. thomas.seki: "pravá horská bouřka se žene, to vy tam dole asi neznáte, nejedna nezdejší bytost se tu už ztratila" (ušklíbne se) ..."buď si pospíšíme nebo můžeme přečkat v jeskyni, pokud se na to elfka necítí"
44. Niinka:
45. thomas.seki: (v hlavě mu projede proč musel potkat ze všech bytostí zrovna elfa)
46. bunnyjump: ( V tu se uprostřed kroku zastavím a skloním se k zemi kde zahlédnu stopu, nejspíš lidskou... Těžko rozhodnout zda je bezpečnější zůstat a nebo pokračovat v cestě. Pokud je ale pravda co tvrdí trpaslík kterému pořád nemůžu přijít na jméno, bud lepší zůstat ) Myslím že bychom zde měli přečkat aspoň noc... Potřebuji si odpočinout
47. #S.I.A@email.cz->MR.MS: (sklopí luk a povolí napětí...nezdají se zlý chce vystoupit k ním)
48. #MR.MS->S.I.A@email.cz: Všimla si tvé stopy.. vidíš...
49. #thomas.seki->MR.MS: vyhovuje ti to tvym planum? kdyztak zasahni :D
50. 21:39:58: Uživatel Jakub.Hromas vstoupil do místnosti
51. #MR.MS->S.I.A@email.cz: vstoupíš tedy na stezku?
52. #MR.MS->thomas.seki: může být :)
53. #thomas.seki->MR.MS: nemame moc casu , a tahne se to nejak dlouho :D
54. #MR.MS->thomas.seki: v klidu... nemusíme to dnes dohrát :)
55. #S.I.A@email.cz->MR.MS: ano stejně o mně už vědí
56. #MR.MS->S.I.A@email.cz: tak na sklo :)
57. bunnyjump:
58. MR.MS: Tu nad vámi kamení zašramotí a postave se zjeví. Muž jak se zdá, mečem a lukem vyzbvojení. Není postavy silné ani útlé ani nízké ani vysoké. Obyčejný člověk nejspíš.
59. S.I.A@email.cz: (vystoupí z poza svého ukrytu na stezku...schová šíp do toulce)...buďte zdrávy přátelé..(mírně se poušklíbne a sleduje jejich reakci...zároveň si v duchu nadává že byl neopatrný a nezahladil své stopy)
60. #thomas.seki->MR.MS: (hned vytáhne sekeru) "kdo si a co chceš u mého obydlí?" (zavrčí jako pes)
61. thomas.seki: (hned vytáhne sekeru) "kdo si a co chceš u mého obydlí?" (zavrčí jako pes) ...
62. thomas.seki: (má podezření že mu chce ukrást zlato)
63. bunnyjump: Přátelé? ( Vyštěknu se vší elfskou elegancí na muže nahoře tak aby mě slyšel. Neznám ho, nebo aspoň ho nepoznávám takhle z dálky. Já ovšem ruku natahuji pro svůj luk na zádech )
64. 21:45:53: Uživatel Jakub.Hromas opustil místnost
65. S.I.A@email.cz: mistře trpaslíku ... omlouvám se ti že jsem narušil tvé obydlí a tvůj klid...(odpoví mu klidným tonem)
66. thomas.seki: trpaslík tak rozzrušený svou starostí o zlato nakonec ze sebe vykoktá "tttam, tam, žádné zlato není!"
67. S.I.A@email.cz: zlato ? (optá se)...já žádné zlato nehledám...hledám odpovědi (podívá se na tu elfku)
68. bunnyjump: Jaké odpovědi? ( Vytuším že je otázka mířená na mě )
71. S.I.A@email.cz: co se stalo těm obyvatelům vesnice ? (odpoví ji)našel jsem tam tvé stopy .... a ty mně dovedli až sem
72. thomas.seki: trpaslík se sekyrou vyčkává co se z toho vyvine
73. MR.MS: Tu znovu vichr mocný a silný zaduje od hřebanu. Prožene se soutezkou a vrhne drobné kamínky proti elfce a trpaslíkovi. Pak zas utichne. Jako by nikdy nebyl...
74. bunnyjump: To co se jim stalo se právě snažím vyřešit... ( Odpovím co nejklidněji dokážu, snad si nemyslí že jsem je zabila )
75. MR.MS: soutežkou=stezkou na které stojíte...
76. S.I.A@email.cz: MH:všimnu si kamínků ?
77. MR.MS: S.I.A@email.cz: ano
78. thomas.seki: (kamínky zacinkají o zbroj, vykřikne) "pche a mně se nikdo nic nezeptá!, a přeslechl jsem vaše jméno!"
79. S.I.A@email.cz: (dřepne si když uvidí kamínky)mistře trpaslíků....(poví mu po chvilce mlčení)...myslíte si že je zde normální aby se zde sypali kameny jen tak ? je to přeci Vaše obydlí
80. thomas.seki: "až vám přejede po zádech balvan velikosti hlavy,pak se ptejte jestli to je normální, pche, vaše jméno?!"
81. MR.MS: Tu náhle slunce pohasne a světla z ničehoš nic ubude.
82. MR.MS: Mraky černé jak snad nikdo z nížin dosud neviděl od hřebenu se ženou a svou temnotu na zem nesou....
83. S.I.A@email.cz: mé jméno není důležité (odpoví mu...a snaží se vnímat změny...které probíhají jeho lidská zvědavost mu nedá a jde dál do soutěsky)
84. bunnyjump: Oproti tomu co se tu děje rozhodně ne.... ( Pronesu lehce rozechvělým hlasem a pokynu hlavou k zatemňujícímu se nebi )
85. MR.MS: Tu závan větru nového a proklatě ledového.... jakoby spláchl všechen vyhřítý vzduch dolů do údolí.... teplota prudce poklesá.... až tam kam v nížinách neklesá...
86. #MR.MS->thomas.seki: něco podobného si zažil jako malý... otec od té doby měl od kroupy prohlubeň v přilbě...
87. thomas.seki: (trpaslík, vědom si přicházející se bouře, stojí na místě jako přibitý, dokud neuslyší s kým má tu čest) "tohle si nechte až budete mezi lidmi!, u trpaslíků tu jsou jisté zvyky, nevpustím do své jeskyně nikoho, jehož jméno neznám, pokud si chcete shnít tady, shijte, nebude to příjemná smrt"
88. thomas.seki: (začíná být nervózní)
89. thomas.seki: (neboť ví s čím má tu čest)
90. MR.MS: zvláštní ticho nastává.... a vítr už dál snad ani nefouká.....
91. S.I.A@email.cz: (otočí se na trpaslíka)slyšíte to ?

98. thomas.seki: S.I.A@email.cz: "slyším, ale vaše jméno stále neslyším" (rozzlobeně)
99. bunnyjump: ( Taky by mě dost zajímalo co je ten člověk zač )
100. thomas.seki: (svou tvrdohlavostí zřejmě nevpustí do své jeskyně nikoho ikdyž ho to bude stát život)
101. MR.MS: Ticho jež tak náhle nastalo jako již dále nebylo. Podivný to šepot z dáli jde a sílí stále více... ale co vám připomíná, kdo ví....
102. thomas.seki: MH. ty vole moje kočka umí hrát na kytaru
103. MR.MS: jako by již dále nebylo :)
104. S.I.A@email.cz: (chce se zaposlouchat do těch zvuků...nemůže trpaslíkovy nářeky jej ruší)...proč by jste jej měl znát ?
105. thomas.seki: " aaaaaa k čertu s váma!!" (rychle sebere spadlou helmici se zemi a s ohlušujícím rachotem utíká zpět do jeskyně)
106. thomas.seki: ze zemi* :D
107. bunnyjump: Trpaslíku stůj! ( Zavolám za ním, a prý že to jsou hrdinové, pomyslím si a nervózně si pročísnu vlasy. Cítím že se něco bude dít )
108. 17:53:13: Uživatel Meriones opustil místnost
109. MR.MS: Hluk se rychle mění v hřmot. A nabírá na síle.
110. thomas.seki: (trpaslík tě zřejmě přes ten rachot neslyšel a jeho silueta zmizela ve tmě)
111. S.I.A@email.cz: (vezme svůj krátký luk ...natáhne šíp a míří na místo odkud jdou zvuky)
112. MR.MS: Tu rozdrnčí se člověkům meč.... a na zem před něj přistane kousek ledu velký jako zrnko hrachu.... ostrý kovový zvuk téměř okmažitě zaníká v burácení jež se blíží....
113. MR.MS: Viditelnost již nízká je jak nemalou chvíli po západu slunce.
114. bunnyjump: Trpaslíku!! ( Zavolám za ním znovu a hned za ním i běžím, nehodlám být venku až bouře opravdu propukne )
115. #MR.MS->S.I.A@email.cz: Tu od tváře tvé cosi tě silně udeří. Cosi chladně ledového a na zem se to od ní odrazí. Cítíš jen stroužek krve jež po tvéři tvé stékati nyní začíná.
116. thomas.seki: (z jeskyně vyjde nějaký zvuk, ale kvůli ozvěně mu jde těžko rozumnět, jen malinký útržek si zachytila, nejspíš to bude slovo dovnitř)
117. #MR.MS->bunnyjump: Ostré údery cítíš na všech částech těla jež jsou jen látou chráněny či snad vůbec nechráněny. Zem pod tvými nohami rychle bělá.
118. #S.I.A@email.cz->MR.MS: (sáhnu si na tvář...i tedy ze šípem v ruce a doufám že se nezraním...poholídne se po ostatních a usoudím že mají strach...snaží se schovat do lesů a přitom jít k tomu hřmění)
119. #MR.MS->S.I.A@email.cz: nejsou tam lesy... jen hřeben skalní, kdež jen občas nějaký strom druhu vzácného se vyskytuje...
120. #S.I.A@email.cz->MR.MS: (byla by hloupost lést na strom...těžko by se dostával z něj..tak jej využije jako krytí za které se může schovat)
121. #MR.MS->S.I.A@email.cz: běžíš co nohy tvé ti stačí. Tvoje nohy drtí led jež na skalách náhle leží. Když doběhneš po kmen stomu mocného, jsi již celý potlučený.
122. bunnyjump: ( Chráním si před údery aspoň tvář a rychle doběhnu donitř jeskyně. Po dlouhé cestě jsem unavená a je tedy jasné že se snadno zadýchám jen co vběhnu dovnitř )
123. MR.MS: bunnyjump: sotva vpadneš do jeskyně hrůzou nadskočíš. Obrovská rána za tebou se v jeskynni opakovaně odráží.
124. #S.I.A@email.cz->MR.MS: (schovává se za stromy aby jej nic nemohlo zasáhnout...a vyčkává zde naspatří něco neobviklého)
125. thomas.seki: S.I.A@email.cz: MH se nejak opozdujes ne?
126. #MR.MS->S.I.A@email.cz: Kroupy dopadají a některé i velikosti meloudu dosahují. Hluk je strašlivý až nelidský a je všude kolem. Je šero a ledová tříšť zasypává tvé tělo ze všech stran.
127. MR.MS: thomas.seki: neboj... on hraje )
128. bunnyjump: ( Běžím rychle dál a hlouběji do jeskyně jen co popadnu dech )
129. MR.MS: thomas.seki: jen pokračuj :)
130. thomas.seki: bunnyjump: (pred tebou vidis chodbu ze ktere sala slabe oranzove svetlo a teplo, z povzdali uslysis zase ten cinkajici zvuk a ktobe pribehne trpaslik az se ho leknes, podiva se na tebe a pak za tebe) "co ten muz? "
131. #S.I.A@email.cz->MR.MS: (rozhlíží se zda nanajde něco co by mu posloužilo jako štít)
132. bunnyjump: Netuším, asi tam zůstal ( Odpovím po tom co leknutím až vyjeknu )
133. #MR.MS->S.I.A@email.cz: Snad jen nějaký balvan, kdybys ho snad zvládl uzvednout.
134. thomas.seki: "nezdvorak a jeste ho budu zachranovat" (zamumla si, probehne kolem elfky smerem ven z jeskyne ve snaze zjistit co se venku odehrava)
135. bunnyjump: Být... být vámi tak tam nechodím ( Upozorním trpaslíka a sama se odmítám i jen o krok přesunou blíž ke vchodu do jeskyně )
136. MR.MS: thomas.seki: tam se odherává jen ledová spoušť a pohroma.
137. MR.MS: Tu náhle jako když bičem švichne kroupy padati ustanou. Hluk začíná mizeti a za neclou minutu se do ledem pokrytých svahů zaryjí ostré sluneční paprsky.
138. #S.I.A@email.cz->MR.MS: (začne si všímat změny počasí)
139. thomas.seki: (vyjde ven a oslni ho blyskajici se krasa, snih se tu objevil po delsi dobe, jakmile si ten pohled vychutnal, v hlave si zase vzpomnel na muze, proto vyjde na to misto kde pred tim stali)
140. MR.MS: thomas.seki: zahlédneš ho nedaleko toho místa. Hrbí se pod jením z mála stromů vzácného horského druhu jež de občas někde na hřebeni roste a úspěšné odolává snad všem zkoušám zdejšího počasí.
141. bunnyjump: ( Když už jen podle hlasu poznám že bouře venku ustala, váhavě se vydám ven z jeskyně. Pochybuji že tohle se děje obvykle )
142. thomas.seki: "hej" (zakrici a vyda se k nemu ve snaze zjistit zda vydava nejake znamky zivota)
143. #MR.MS->thomas.seki: Jak hledíš vzhůru k tomu muži pod stromem na nebi zahlédneš pohyb mířící jakoby k sopečné oblasti dva dny cesty zvdálené. Avšak tvůj zrak nedokáže rozpoznat co to bylo.
144. #MR.MS->S.I.A@email.cz: sklo
145. thomas.seki: (kdyz v tom se zastavi a jakoby ho neco vyrusilo)
146. S.I.A@email.cz: (vyjde ze svého "ukrytu" a chce jít tam odkud to přišlo)
147. thomas.seki: (po chvilce trpaslik sejme oci zapychnute v nebi) "videli ste to?"
148. MR.MS: Již opět ticho vládne krajině. A první závany vánku lze pocítit.
149. MR.MS: Ledová tříšť na vyhřátém kameni začíná rychle tát.
150. #MR.MS->S.I.A@email.cz: trpaslíka slyšíš
151. S.I.A@email.cz: (podívá se na trpaslíka)mistře trpaslíku...
152. thomas.seki: (tazavym pohledem se podiva na muze)
153. #MR.MS->bunnyjump: svým elfým sluchem slyšíš trpaslíka v "dálce" hovořiti....
154. bunnyjump: ( Vydám se podle sluchu za jejich hlasy )
155. MR.MS: bunnyjump: rychle dvojici nalezneš poblíž jednoho ze stromů jež jsou v této oblasti tak vzácné. Muž je viditelně pomlácen a jednu stranu tváře má znečištěnu krví.
156. thomas.seki: " pane bože, proč jste se nešel schovat k nám? , jak jste tohle mohl přežít, takováto bouře zde už dlouho nebyl, byla vskutku zvláštní"
157. thomas.seki: "jste v poradku?"
158. bunnyjump: ( Dorazím k nim během chvíle, nevypadám že by mě osud neznámého muže nějak dojímal )
159. S.I.A@email.cz: (dívá se na ně)nebyl jsme pozvaný ...
160. thomas.seki: "mozna kdyby jste se svěřil se svým jménem" (podívá se na něho vyčítavým pohledem)
161. #MR.MS->thomas.seki: I tu se ti vybaví dávná vyprávění.... vzpomínáš jak ti otec vyprávěl mnohé o dracích.... že prý, když z lovu letí, jsou plni energie a vysoko se nesou aby nesdano se nalézti dalo doupě jejich. Avšak když jsou hladový a na lov se vydávají, látají nízko a kličkují aby zmátli své případné protivníky v jejich snaze stopování.
162. S.I.A@email.cz: jmenuji se alexandr ... (odpovímu)
163. #MR.MS->bunnyjump: Alexandr ano, o tom jsi už slyšela. Hraničář žijící mezi lesem a pastvinami. Přítel elfů jak jsi slyšela od jiných elfů.
164. thomas.seki: "Thorus Veverkobijec" (prohlásí hrdě, pak přivře oči, jakoby řekl něco co neměl)
165. bunnyjump: Teď by jste mi ale, Alexandře, mohl vysvětlit za jakým účelem jste mě sem sledoval. ( Zarazím se když uslyším celé jméno trpaslíka a pochybuji že jsem si na pomoc vybrala pravého válečníka )
166. S.I.A@email.cz: (podívá se na elfku)...chtěl jsem najít někoho kdo by mi objasnil co se stalo...některé z těch mrtvých jsem znal
167. bunnyjump: Zabila je nějaká velká síla, oheň... Netuším co přesně se tam odehrálo... ( Odpovím velmi krátce ) Ale to jste musel poznat už podle okolí
168. S.I.A@email.cz: (dívá se na elfku)a co tyto změny počasí ? nevíte o tom něco ? nezdá se mi že příroda by se Nás ze dne na den pokusila sama zabít
169. thomas.seki: "haaa" (zakřičí) "možná znám odpověď na vaši otázku co se stalo" ...chvíli mlčí "raději byste se měli ujistit že máte všechno, protože se de na lov" (pronese chraplavým ostrým hlasem, který je plný vzrušení)
170. bunnyjump: Na jaký lov? ( Otočím se hned na trpaslíka a přijdu k němu o dost blíž ) Mluvte, rychle!
171. S.I.A@email.cz: (dívá se na trpaslíka)máte pravdu mistře trpaslíku..to je slovo muže
172. thomas.seki: "bojíte se?" (pronese smějícím hlasem až chrochtá, pak se uklidní) "no přece lov na draka, muhehe"
173. thomas.seki: (na místě přešlapuje vzrušením)
174. bunnyjump: D..Draka?? ( Zakoktám se až a ucouvnu, s ničím takovím jsem ještě neměla čest )
175. #MR.MS->S.I.A@email.cz: I tvé myšlenky se okamžitě rozproudí. Drak... ano... od svého dědy jsi slyšel že prý nějaký druh draka.... nemůžeš si vzpomeout který, miluje elfí maso....
176. S.I.A@email.cz: (začne si dávat souvislosti do hromady..)nevylučuji že nemůžete mít pravdu mistře trpaslíku ale už přes sto let už nikdo o dracích neslyšel..snad naposledy můj děd
177. #MR.MS->thomas.seki: tvj otec padl v boji s drakem asi před 50 lety.. je ti okolo stovky.... na trpaslíka jako 30 let cca pro člověka
178. #MR.MS->thomas.seki: proto se jedla ta dračí polévka na jeho pohřbu.. on ho zabil, ale sám padl...
179. thomas.seki: "počkejte počkejte" (vytáhne ze zadu z pod opasku nějaký zub nezvyklé velikosti, přitom v očích mu jde vidět hrdost a slzy) "tohle je zub draka, daroval mi ho můj utec pro štěstí, z draka kterého sám zabil"
180. #MR.MS->thomas.seki: paráda .)
181. #thomas.seki->MR.MS: pockej
182. #thomas.seki->MR.MS: az ted sem si uvedomil ze mi ho darovat nemohl
183. #thomas.seki->MR.MS: kdyz padl:D
184. S.I.A@email.cz: (jde k trpaslíkovi)i kdy bych uznal že by draci ještě žili...jaký máte plán jej zabít...pochybuji o tom že by mu ublížilo jaké koliv umění které společně ovládáme
185. #thomas.seki->MR.MS: dejme tomu ze mi ho dal nejaky pritel ktery ho videl umirat?
186. bunnyjump: To.. to budeme muset zabít.. draka?.. ( Polknu naprázdno, nevypadá to že bych na to měla kuráž. Jsem ale přesvědčená že osady pomstím )
187. #MR.MS->thomas.seki: jednoduše.... byl raněn a umřel o dva dny později... :)
188. #thomas.seki->MR.MS: nj
189. #MR.MS->thomas.seki: teď trpaslíku máš před sebou nelehkou zkoušku... kdybys potřeboval nějaké informace, neváhej se ptát :)
190. #thomas.seki->MR.MS: tak jak ho muj otec zabil, sekyrou ne?
191. #MR.MS->thomas.seki: nikdo po tobě např nechce aby si hned z fleku vyplivl plán na zabití draka když ani teoreticky nevíš jaký drak to je :) jasně že ho zabil sekyrou... znáš lepší způsob jak roztříštit lebu draka, či mu utnou hlavu než válečnou sekerou
192. thomas.seki: "můj otec ho zabil touhle sekyrou" (vytáhne ji ze zad) ..."těžko říct jestli je nějak očarovaná" (začne sekeru pozorněji zkoumat) "zřejmě ale nejsou tak nesmrtelní jak se vykládá, pche" (odplivne si)
193. #thomas.seki->MR.MS: jo jasne:)
194. thomas.seki: "tedy, jak se vykládá u vás"
195. S.I.A@email.cz: (pousměje se....je to hrdinský čin a vždy se chtěl trochu ukázat)..mistře trpaslíku vyrážíme
196. thomas.seki: "téhle sekyře žádná hlava neunikne, ani drakova! " ...."tak tedy jdem?"
197. bunnyjump: ( Jak mohou být tak odhodlaní a natěšení na zabíjení takové bestie nechápu )
198. S.I.A@email.cz: samozdřejmě...(odoví odhodlaným hlasem)
199. 19:08:31: Uživatelka venddeta vstoupila do místnosti
200. venddeta: Zdravím :o)
201. thomas.seki: venddeta: ahoj:)
202. S.I.A@email.cz: ahoj :)
203. MR.MS: bunnyjump: jdeš s nimi, pokud správně předpokládám?
204. MR.MS: venddeta: ahoj
205. thomas.seki: (všimne si tiché elfky a se smíchem odvětí) "copak? nemáš ráda draky? "
206. bunnyjump: MR.MS: Samozřejmě
207. #venddeta->MR.MS: Ahoj :o))
208. bunnyjump: ( Já jen rozpačitě přikývnu, samozřejmě s nimi jdu také )
209. #MR.MS->thomas.seki: Pro mě je důležitá odpověď na otázku: "Jakým směrem je vedeš?"
210. bunnyjump: ahoj
211. #MR.MS->venddeta: :)
212. 19:10:56: Uživatelka venddeta opustila místnost
213. #thomas.seki->MR.MS: samozřejmě směrem kterým letěl, k sopečné oblasti 2 dny vzdálené :)
214. MR.MS: ůdolí střídají hřebeny. Zdá se, že trpaslík ví kam jde. Po necelém dni cesty z vrcholku jednoho z hřebenů tesně před svítáním můžete vidět kouř před vámi. Mnoho sloupů kouře stoupajících k nebi.
215. MR.MS: Noc je chladná, leč klidná. Nic vás neruší. Dalšího dne pokračujete v cestě. Zastavíte u divokého hosrkého potůčku aby jste se osvěžili. Není tam les. Jen kamení skály šterk a občas osamělý strom.
216. #MR.MS->bunnyjump: tu jak u pokota jste cosi zashlechneš, divný zvuk... jakoby hvizd.... ten zvuk nese se zvrchu údolí.. jako by ho přinášel potok....
217. S.I.A@email.cz: (nevěnuje elfce pozornost)
218. 19:16:56: Uživatelka Tasipaldrem vstoupila do místnosti
219. Tasipaldrem: ahojdy dračí doupě jsem hrála v mládí s mím se přidat?
220. thomas.seki: "zdá se, že bychom tam do večera mohli dorazit, letěl směrem k sopce" ...(prohlásí a srkne si z potucku vody)
221. S.I.A@email.cz: (dívá se na trpaslíka)...já myslel že trpaslíci jen a pouze pivo
222. #MR.MS->thomas.seki: tu, zaslehneš hvízd... jako by přímo vycházel z úst tvého otce když ti ukazoval jak zní hvizd letícího draka.....
223. MR.MS: Tasipaldrem: zdravím
224. 19:18:41: Uživatelka VeRcA2212 vstoupila do místnosti
225. VeRcA2212:
226. bunnyjump:
227. #MR.MS->Tasipaldrem: Nevím zda tě tam teď dokážu do hry nějak rozumně dostat. Za jakou obvykle hraješ postavu?
228. Tasipaldrem: hm tak nic přídju později-chlap chce na pc
229. 19:19:24: Uživatelka Tasipaldrem opustila místnost
230. thomas.seki: Tasipaldrem: uričtě stav se:)
231. thomas.seki: VeRcA2212: ahoj;)
232. MR.MS: VeRcA2212: ahoj
233. bunnyjump: ( Skloním se k potůčku abych si opláchla hlavu, ovšem uslyším podivné hvízání a vzhlédnu po potoku nahoru nad údolí ) Slyšeli jste to? ( Zeptám se ostatních, jinak jsem s těmi dvěma moc nemluvila )
234. bunnyjump: Ale fuj, hlavu, oprava - obličej
235. thomas.seki: "pssssst, to bude on, skryjte se!"
236. thomas.seki: (pritom furt pozoruju nebe a snazim se najit atkove misto odkud mam dobry prehled)
237. VeRcA2212: zbohem
238. 19:21:45: Uživatelka VeRcA2212 opustila místnost
239. MR.MS: Ze zákrutu údolí se vyřítí obrouvský tvor. Křídla roztažené. Jeho oči jakoby byli odrazem smrti. Nedívá se však dolů, ale před sebe. Jakoby pozorně sledoval nebezpečnou trasu svého letu skrz horské údolí. Nemává křídly a jen plachtí. Mihne se nad vámi drak a pak i jeho stín.
240. MR.MS: Závan větru sráží všechny kdož stojí kromě trpaslíka v plátové zbroji k zemi.
241. MR.MS: jak rychle se drak oběvil tak rychle zase zmizí za dalším zákrutem údolí. I hvizd jeho křídel záhy se vytratí. Jen dojem jeho velikosti přetrvá.
242. #MR.MS->S.I.A@email.cz: měl dvě hlavy
243. #MR.MS->bunnyjump: měl tří hlavy
244. #MR.MS->thomas.seki: měl jednu hlavu
245. #thomas.seki->MR.MS: jj:D
246. #MR.MS->bunnyjump: máš dost hodně nahnáno
247. 19:26:04: Uživatelka Marta.Mikusova vstoupila do místnosti
248. #thomas.seki->MR.MS: aspon se bude lip pretinat
249. Marta.Mikusova: tak jsem tu zas
250. #MR.MS->S.I.A@email.cz: dost tě to vyděsilo...
251. bunnyjump: ( Těžko bych se už jen díky své muší váze udržela na nohou a během přeletu draka spadnu dolů na zem přímo na zadek... Tříhlavý drak?... I chvíli po tom co zmizel jsem z tohoto zážitku rozechvělá a nedokážu se ani hnout )
252. bunnyjump: Ahoj
253. S.I.A@email.cz: (leží na zádech a nevěřicně se dívá k nebi ... třepou se mu ruce)
254. MR.MS: Marta.Mikusova: zdravíčko...
255. thomas.seki: marta ahoj:)
256. thomas.seki: " tri hlavy?" podivy se trpaslik
257. thomas.seki: ("asi je z toho tak unesena ze ma bludy", pomysli si)
258. thomas.seki: (podivam se smerem kterym vyletel) "mozna bychom mohli najit jeho doupe driv nez se vrati, a cekat na neho s vytazenou sekyrou"
259. thomas.seki: (zda se ze vzdycky kdyz rekne slovo vytazena sekyra, projede jim zachvat radosti)
260. S.I.A@email.cz: (podívá se na elfku)měl ..dvě hlavy..(dostane ze sebe velice těžko)
261. bunnyjump: Měl hlavy tři.. Přísahám že jsem viděla tři... ( Zareaguji roztřesně a rozhlédnu se po zbytku naší "družiny" )
262. thomas.seki: "pche, cozpak jste slepy? mel 3 hlavy" (odveti po tom co se snazil vymyslet zpusob jeho zabiti)
263. thomas.seki: oprava
264. thomas.seki: 1 hlavu! :D
265. S.I.A@email.cz: dvě...(odpoví přísně)neumíte počítat do dvou ? (štve jej že z něj dělaj hlupáka)
266. thomas.seki: "pche, cozpak jste slepy? mel 1 hlavu, tak akorat na stati" (odveti po tom co se snazil vymyslet zpusob jeho zabiti)
267. #MR.MS->thomas.seki: uvědomuješ si že si viděl světlo v jeho tlamě... jako by oheň připravený zažehnou dračí dech.... jak by asi řekl tvůj otec....
268. bunnyjump: Měla jsem dost času na to se naučit počítat ( Odseknu a roztřeseně vstanu ze země )
269. #Marta.Mikusova->MR.MS: nepokecáme? :-D
270. thomas.seki: "zdá se že vám zdejší hory uplně zamotali hlavu"
271. #MR.MS->Marta.Mikusova: proč ne :) Alespoň nebudu mít takové "nudné" čekání na hráče :)
272. #Marta.Mikusova->MR.MS: jako by ses někdy TY nudil:-D
273. S.I.A@email.cz: (dívá se na trpaslíka ...ví že měl dvě hlavy )
274. #MR.MS->Marta.Mikusova: Teď to zrovna nešlo, když každý viděl jiný počet hlav :D Ach... strach má velké oči :D
275. #thomas.seki->MR.MS: jsem si vedom nejake historky zminujici se kouzleni?
276. #Marta.Mikusova->MR.MS: Ty se v tom nějak vyznáš:-D děláš opět PJ, to jsi ve své kůži což?:-D
277. bunnyjump: Nejspíš je to nějaký druh iluze, každý z nás vidí o jednu hlavu navíc.. ( Promnu si zamyšleně kořen nosu )
278. #MR.MS->thomas.seki: nepochybně :) což trpslíci o dracích mnoho vědí...
279. thomas.seki: (kdyz se trpaslik zamysli) "souhlasim, ....ach ty kouzla" (povzdechne si)
280. #MR.MS->Marta.Mikusova: To bylo krásný v tý jedný pohátce... jeden viděl jednu hlavu, další tři, jiný dvanáct :D no PJ jsem dlouho nedělal, tak si to užívám...
281. #MR.MS->Marta.Mikusova: :) A co ty? Hraješ ještě občas?
282. thomas.seki: "nicmene, o tom si muzem povidat cestou, meli bychom dorazit do jeho doupe driv nez se vrati
283. thomas.seki: "
284. #Marta.Mikusova->MR.MS: jojo hraju občas, jen s PJ bych to už asi nedala:-D
285. S.I.A@email.cz: (podívá se znovu k nebi)a od kdy může drak užívat kouzla co když je to jen iluze ten drak ?
286. bunnyjump: Iluze přece nezničí tolik vesnic, člověk nemůže mít takovou moc ( Zakroutím nesouhlasně hlavou )
287. #MR.MS->Marta.Mikusova: jasně :) to je zvyk no :) a za jaku postavu hráváš? :)
288. #Marta.Mikusova->MR.MS: ted jsem ti vešla do místnosti Nový svět a mají tu scénu geyů...hrůza nemůžu si připojit:-D
289. S.I.A@email.cz: kdo řekl že je to musí být člověk ? (podívá se na elfku)
290. #Marta.Mikusova->MR.MS: většinou nové hry, jako ne DrD nebo fantazii..ale v tom Novém světě hraju elfku..i když já raději vílu:-D
291. thomas.seki: "pche, já vím co jsem viděl, všechno sedí s historkami mého otce"
292. #MR.MS->Marta.Mikusova: víla může mít těžkou pozici v ději :)
293. bunnyjump: Každopádně by to musel být mocný mág, a já neslyšela o žádném co by byl tohohle schopný.. ( Pronesu k člověk ua ohlédnu se i na trpaslíka ) Co ještě váš otec říkal?
294. #Marta.Mikusova->MR.MS: no právě proto jí mám tak ráda, je jedinečná...dokáže moc ale i málo...a hodně těžko se zapojuje:-D
295. #MR.MS->thomas.seki: tušíš o jakého draka jde?
296. #thomas.seki->MR.MS: tak asi ledoveho vzhledem k bouri...ale nevim proc by teda zil pobliz sopecne oblasti?
297. #thomas.seki->MR.MS: nicmene mohl letet i jinam ze jo
298. #thomas.seki->MR.MS: kazdopadne pochybuju ze by ohnivy drak kolem sebe vyvolal ledovou bouri:)
299. #thomas.seki->MR.MS: takze ledovy
300. #MR.MS->thomas.seki: Drací ledivý jak říkával ještě tvůj deď než zmizel v horách.... oni mrazí své oběti a skladují je ve své jeskyni.. jejich dech mrazí vše ať už živé či neživé.... nesnáší teplo a milují sněhové pláně, ledovce a vysoké hory jejichž vrcholi leží ve večném sněhu....
301. thomas.seki: "podle vyprávění to bude ledový drak, což vypovídá o té ledové bouři která nás zastihla, že prej mrazí své oběti a skladují je ve svém doupěti, myslím že to by mohlo ležet někdy vysoko v horách kde je po celý rok není nic jiného než sníh a led"
302. #MR.MS->thomas.seki: drak ohnivý.... je jako bouře krvelačný a zuřívný... dle tvého otce velmi vybíravý... co mu nechutná jen zabíjí a pálí s potěšením jež je mu vlastní.... chrlý oheň jež taví ocel i skáli... žije tam kde teplota vzduchu pálí plíce živích tvorů... brodí s magmatu jako by to byli řeky....
303. bunnyjump: Tak tam tedy.. vyražme, než se vrátí.. ( Kývnu nakonec )
304. #MR.MS->Marta.Mikusova: No jako informační entita.. provázající a směřující dobrodruhy k nějakému cíli by to ale mohlo být zajímavé :)
305. #thomas.seki->MR.MS: je tím směrem nějaký vysoký kopec?
306. #thomas.seki->MR.MS: aha počky
307. #thomas.seki->MR.MS: omg:D
308. #thomas.seki->MR.MS: jsem blbec
309. #thomas.seki->MR.MS: ted sem si czpomen ze si rikal ze mel v tlame svetlo:D
310. #thomas.seki->MR.MS: ohen
311. #thomas.seki->MR.MS: sakra
312. #MR.MS->thomas.seki: jistě... některé neaktivní sopky jsou vysoké a věčně leží v ledu a sněhu :)
313. #thomas.seki->MR.MS: vypadalo to svetlo spis jako ohen?
314. #thomas.seki->MR.MS: nebo jako svetlo, z nehoz by se mohl utvorit led?
315. #Marta.Mikusova->MR.MS: Já spíš hraten typ víly, že kdy chce může se proměnit jak ve velkou tak i malou...zná magii, lesy, se zbraněmi nemá žádnou zkušenost...ale já jsem si tak trochu zvykla i trochu na love sceny:-D jsem přeci jen holka:-D
316. thomas.seki: "počkat"
317. #MR.MS->thomas.seki: #MR.MS->thomas.seki: uvědomuješ si že si viděl světlo v jeho tlamě... jako by oheň připravený zažehnou dračí dech.... jak by asi řekl tvůj otec....
318. #MR.MS->bunnyjump: všimáš si že i zde vysoko v horách jsou v potoce ryby... ale druh jež dosud neviděla...
319. #Marta.Mikusova->MR.MS: hraju..pardon:-D za chyby
320. thomas.seki: "možná to nebude ledový, možná že ohnivý, všiml jsem si v jeho tlamě světla, něco jako oheň, pak ta bouře mohla být jen náhoda, každopádně tím směrem kterým jdem leží i sopky, kde nejspíš bude dopočívat"
321. #MR.MS->Marta.Mikusova: jasně :) chyby jsou v pohodě... :)
322. thomas.seki: "ale dost tlachání, jdeme dál"
323. thomas.seki: vykřikne)
324. #Marta.Mikusova->MR.MS: Dobře :-D
325. bunnyjump: ( A vyrazíme )
326. MR.MS: Hodiny plynou a horské slunce se zvolna sune oblohou.... klid a mír jako by naplnil kraj.... až pak... dlouhé hodiny po poledni.... upotá pohyb váš zrak.... drobná tečky snáší se z výšin níž a níž až je z ní flek, až je patrné jak mává křídly....
327. MR.MS: Pak však zmizí v kouřovém sloupu jež stoupá snad z té největší aktivní sopky na kterou dohlédnete... jen tak... hádáte... 15mil vzdálené... až odsud z hřebene vidíte řeky magmatu jež se nezištně sunou po svazích....
328. #Marta.Mikusova->MR.MS: tys mě přidal do hry?
329. #MR.MS->Marta.Mikusova: jop :) no takový hra jak jsem myslel by byla pro vílu asi hodně psychologická :) ne nepřidal, vždyť si o to nežádala...
330. 20:00:06: Uživatel S.I.A@email.cz byl systémem odstraněn z místnosti kvůli neaktivitě
331. #MR.MS->Marta.Mikusova: možná se jen někdo upsal když psal mě :D
332. thomas.seki: ????:D
333. #Marta.Mikusova->MR.MS: já myslela že tě to trkne:-D já bych chtěla hrát:-D
334. thomas.seki: C.I.A. zdrhl :D
335. #Marta.Mikusova->MR.MS: tak tou tečku klidně udělej mě:-D zkusím to:-D pokud souhlasíš:-)
336. bunnyjump: koukám
337. MR.MS: v pohodě... uklouzl spadl a zlomil si vaz pokud se nevrátí včas :D
338. thomas.seki: co ted?
339. thomas.seki: :D:D:D:D
340. thomas.seki: chudak:D uboha smrt :D
341. #MR.MS->Marta.Mikusova: Tak to mě tedy netrklo :D že bys chěla hrát s PJ.... :) když si říkala že bys to už asi nedokázala :D co převzít na chvilku člověka hraničáře? :)
342. bunnyjump:
343. #MR.MS->Marta.Mikusova: tedy pokud by ti nevadilo být chvilku mužem :)
344. thomas.seki: (snažím se najít nějakou cestu, ne moc strmou abychom mohli lézt, ale ne moc melkou abychom neztraceli cas, samozrejme takovou pres kterou netece magmaticka reka)
345. bunnyjump: ( Jdu hned za trpaslíkem a dávám si i přesto pozor na cestu )
346. MR.MS: Necelou hodinku před západem se dostáváte až k úpatí sopky, které je vaším cílem.
347. #Marta.Mikusova->MR.MS: zapomen:-D neumím hrát chlapi:-D já spíš tu vílu:-D prosím:-D
348. bunnyjump: ( Cesta byla dlouhá a jsem už dost unavená, snažím se to ale na sobě nedat znát a neshodit se tak před trpaslíkem )
349. #MR.MS->Marta.Mikusova: Jakou vílu v sopce.... ? :D lávová víla? jak to zní? :D sopečná víla :D má to logiku? :)
350. thomas.seki: MR.MS: jak dlouho odhaduju ze to bude trvat cca na vrchol?
351. #MR.MS->Marta.Mikusova: sopečná víla zní lépe :) co dělá víla v lese? co by dělala v sopce.... v lese čistí prameny vody že.... v sopce by mohlo... čistit magmatické průduchy, aby se neucpali a nedošlo k explozy jež by sopku roztrhala... ?
352. MR.MS: thomas.seki: pár hodin cesty určitě
353. #Marta.Mikusova->MR.MS: em co třeba kdyby to byla víla ohně a žila v ní?
354. #MR.MS->Marta.Mikusova: také možnost.... avšak.... jaká by tam byla náplň jejího bytí? :) napadá tě něco?
355. #Marta.Mikusova->MR.MS: jéje takhle na rychlo mě nic nenapadá a tebe?:-D
356. thomas.seki: "myslim, ze kdybychom ted vysli, mohli bychom dorazit k jeho doupeti pozde v noci, coz by se nam hodilo pristihnout ho nepripraveneho spiciho"
357. 20:12:45: Uživatel syn.deste vstoupil do místnosti
358. bunnyjump: Tak tedy pojďme, pokud nejste unavený ( Ujistím se že epotřebuješ odpočinek, plná plátová zbroj musí být těžká )
359. #MR.MS->Marta.Mikusova: mě právě také ne.. na rychlo mě napadla jen ta sopečná takhle... a v sopce není ani moc jaký oheň udržovat.... leda ten spoečný.. že by pak náplní práce bylo totéž co u sopečná víli. :)
360. #MR.MS->Marta.Mikusova: šlo by to :)
361. thomas.seki: "nebo....se muzeme na noc usidlit tady, a vydat se za svitani, kdovi jak daleko bude jeho doupe"
362. #Marta.Mikusova->MR.MS: tak jo to zní hele dobře:-D to bys mohl použít:-D
363. #MR.MS->Marta.Mikusova: předně.. trpaslík zdá se zapoměl, že draci spí jen jednou za čas a třeba i několik století... takže jim můžeš zachránít krk :D
364. bunnyjump: Raději bych se usadila a pořádně se připravila na souboj...
365. #Marta.Mikusova->MR.MS: no jasně to zní dobře:-D ráda někomu zachranuju zadky:-D
366. thomas.seki: syn.deste: ahoj
367. #MR.MS->Marta.Mikusova: pro informaci.. jako víla můžeš být informovaná... drakovy zachutnalo elfí maso.... takže pustoší elfí les... proto tam jsou, aby ho zastavili :) jak si dosmyslíš :)
368. thomas.seki: "dobrá"
369. thomas.seki: mh: mimochodem uz mne to moc nebavi :D
370. #MR.MS->Marta.Mikusova: Je to požádnej drak ohnivej. trád se brodí v lávě a tak :)
371. MR.MS: Ráno vás vzbudí slunce a za krátko se vyšplháte k okraji kráteru. Pohled do do kouřem zahlcené jámi plné magmatu je působivý a údesný zároveň.
372. #Marta.Mikusova->MR.MS: no tak to můžou být rádi že mě tam budou mít:-D
373. thomas.seki: "skočíme?" (v trpaslíkově tváři vidíš kupodivu vážnost)
374. MR.MS: Cítíte žár, velmi silný žár stoupající z útrob sopky. Až se vám trochu špatně dýcha. Pomalu na vás dolehá tícha možné smrti jíž jako by byl nasálký sopečný vzduch.
375. #MR.MS->Marta.Mikusova: dobře... zjev se ukázkově a dvěď je dolů do krátetu :)
376. bunnyjump: ( Jen se modlím abych nespadla dolů a naprázdno při pohledu do té hloubky polknu. Když tohle trpaslík pronese, podívám se na něj zděčeně ) To jako vážně?? ( Veškerá elfská elegance jde stranou )
378. thomas.seki: "ne, snad si nemyslis ze bychom tam skocili, jak vy elfove jste divni"
379. #Hermedos->MR.MS: zdravím PJ
380. #Marta.Mikusova->MR.MS: cože? jak?:-D to se jim mám jen ukázat a nebo něco říct?
381. bunnyjump: Já bych tam neskočila ani kdyby jste to myslel vážně ( Uvedu na pravou míru ) Kam ale tedy půjdeme?
382. bunnyjump:
383. MR.MS: Tu před vámi jako by se rozhořeli plameny. Jakoby ohnivá postava se zjevila a na vás pohlédla....
384. thomas.seki: (snažím se dívat kolem co by mohlo vypadat jako drak, nebo stopy draka)
385. #MR.MS->Marta.Mikusova: sem ti to ulehčil :) může mluvit :)
386. thomas.seki: (a samozřejmě se dívám i dovnitř)
387. Marta.Mikusova: (kouknu na všechny okolo, změřím si je všechny pohledem) "co tu pohledáváte? hledáte smrt?"
388. thomas.seki: (občas si zakašlám kvůli tíze vzduchu)
389. #Marta.Mikusova->MR.MS: já tě varovala že budu hrozná:-D
390. thomas.seki: aha:D
391. #MR.MS->Marta.Mikusova: jako víle ti ten drak asi poleze krkem jakožto mašina na zabíjení... :)
392. #MR.MS->Hermedos: zdravím :)
393. #Marta.Mikusova->MR.MS: ani ne hle, platí dobře nájem:-D ne..bude mě štvát..hodně:-D
394. #Hermedos->MR.MS: přidal bych se..umím alch
395. bunnyjump: ( nehodlám té postavě odpovídat, leknu se jí a skoro neudržím rovnováhu ) Co jsi zač?
396. thomas.seki: "ha" (vyjekne trpaslík a vyskočí, však málem do propasti, poté co vyrovná balanc, vytáhne sekyru) "my nehledáme smrt, ale rádi vám ji poskytneme"
397. #MR.MS->Hermedos: achymystu tam teď narychlo asi nedostanu... co člověk hraničář? ten nám tu před chvíli vypadl ze hry, tak bys je jako on mohl dohonit?
398. #Hermedos->MR.MS: a drd jsem hrál 4 roky..záleží na pravidlech..podle kterejch jedete a na jakej jste lvl
399. 20:25:04: Uživatel syn.deste byl systémem odstraněn z místnosti kvůli neaktivitě
400. #MR.MS->Hermedos: tady se nějaký pravidla moc nedržej... je to v rukách PJ :) aby to mělo rozumnou hranici a tak :) a já si občas tak ze srandy hodím :)
401. Marta.Mikusova: (zasměju se na trpaslíka) "klidně si posluš...jsem ochránkyně sopky, lidé mi říkají víla...a co tu hledáte vy?
402. #Hermedos->MR.MS: neen v pohodě já budu sledovat hru a podle toho, jak budete hrát udělám postavu ..pokud budete chtít..napříště
403. #MR.MS->Hermedos: dobře.. není problém... :) tahle hra by měla v dohledné době sknčit dobře pro ně nebo pro dráčka :D
404. #Hermedos->MR.MS:
405. #MR.MS->Hermedos: ale obecně si myslím že alchymysta je dobrej.. i když ho málokdo hraje :) je to težké :) tady na webu... asi víc než na živo :)
406. #MR.MS->Hermedos: myslím herně... ale horší to je s kouzelníky :D
407. MR.MS: Z nitra sopky ozve se strašlivý řev. Až vám všem jakoby ztuhla krev v žilách.
408. #Hermedos->MR.MS: já tu mám 10 šanonů drd:)..od základu po Darieny :)
409. bunnyjump: Hledáme draka ( Odpovím krátce, delší odpověď mi ani řev draka nedovolí )
410. thomas.seki: (a také mně ztuhly svaly a do těla se mi navalil adrenalin) "to hledáme, to" (vyjekne natěšeně)
411. #Hermedos->MR.MS: alchimistu jsem si psal ručně třikrát:) do 57 lvl
412. Hermedos: Y ..alchymista..pardon
413. Marta.Mikusova: "Draka? tak to je vaše jistá smrt..každopádně přeji vám aby jste ho dostali, všechno tady ničí!"
414. #MR.MS->Hermedos: pěkné :) therurga nebo toho... jak se nadává tomu normálnímu... sakra... teď si pyrofor.... :D nebo tak nějak.. kruci :D
415. #MR.MS->Marta.Mikusova: ukaž jim cestu :)
416. bunnyjump: Budeme se snažit ( Pronesu lehce rozechvělým hlasem a ze zad si sundám svůj dlouhý luk )
417. thomas.seki: Hermedos: tebe jsem si tady ani nevsiml sorac:D..kazdopadne zdravim:)
418. #Hermedos->MR.MS: Theurg
419. #Hermedos->MR.MS: sfery elementi demoni:)
420. #Marta.Mikusova->MR.MS: jako do nitra sopky?
421. #MR.MS->Hermedos: takže sféry a démoni... jasně... vím ... :)
422. #MR.MS->Marta.Mikusova: jop... :) po straně kráteru sopky někde :)
423. #MR.MS->Marta.Mikusova: až k drakovu doupěti :)
424. Marta.Mikusova: "Jestli chcete pomůžu vám....můžu vám ukázat cestu do nitra sopky...můžete ho tam lépe dostat...je tam jeho doupě...!"
425. thomas.seki: "honem" (trpaslík okřikne vílu, v jeho postoji jde vidět netrpělivost)
426. bunnyjump: ( Htrpaslík vypadá že by toho draka samým nadšením zvládl i sám, pomyslím si )
427. MR.MS: Cesta je strmá a nebezpečná. Vede hluboko dolů do útrob sopky. Je cítit pach sopečných plynů.... tu když dolů dojdete..... a k doupěti se dostanete.... vidíte draka... koupe se v magmatu a je zrovna zády k vám.. nejspíše nemá tušení o vás jakožto hostech nezvaných....
428. Marta.Mikusova: (ukážu na draka a mlčky je pouze pozoruju)
429. #MR.MS->Marta.Mikusova: Jako víla ohně můžeš zastavit dračí dech... ale je to pro tebe velmi vysilující úkon.. víc než jednou to rozhodně nezvládneš... a i tak riskuješ svou existenci... :)
430. bunnyjump: ( Samozřejmě si připravím i šíp a připravuji se k výstřelu - mířím drakovi na hlavu )
431. MR.MS: Jako PJ se předem omlouvám všem kteří umřou. Případně i nebohému drakovi....
432. MR.MS: thomas.seki: ?
433. thomas.seki: (div trpaslík nevykřikl, zahloubá se do sebe, po chvilce potichu promluví...potichu na jeho poměry) "snaž se odvést pozornost, miř mu na křídla ať nemůže létat, potom na spodní část těla, tam má šupiny nejslabší, a samozřejmě do oči nebo do tlamy, pokud však šíp neshoří dokud se k němu dostane, já se k němu budu snažit nepozorovaně dostat"
434. Marta.Mikusova: "Počkejte....uhasím na chvíli jeho dračí dech...bude chvíli bezbranej...pomůže vám to!"(soustředí se a vykoná kouzlo kde mu na chvíli zastaví chrrení ohně)
435. bunnyjump: ( Změním tedy cíl a v první řadě zamířím na jeho křídla. Ten si ovšem po kouzlu té víly všimne naší přítomnosti takže hned vystřelím a připravuji si další šíp )
436. thomas.seki: (snažím se za kameny dostat trochu dál od nich, jelikož drak napochoduje do tohohle místa)
437. MR.MS: Drak prudce otočí až magmat se rozstříkne na všechny strany. možná jen hrátkou osudu zasáhne jednu z kostí jeho křídla a on se jen neúspěšně pokousí vzlétnout. Marně. Avšak zařve a vrhne se k vám brázdíce magma.
438. MR.MS: bunnyjump: cítíš jek se jeho pohled na tebe úpírá a snad se ti zdá jako by se i olýzl...
439. MR.MS: bunnyjump: Tvůj luk se znovu napíná a šíp hledá cíl.
440. Marta.Mikusova: (kouzlo mě dost vysílilo...upadla jsem a zůstala ležet....nezmůžu ted nic..jen hledím a doufám že to zvládnou)
441. bunnyjump: ( Celé mé tělo polije studený pot, další výstřel je mířený na jeho oko, snažím se ho hlavně zastavit, jen ať se ke mě nedostane. Byl by to můj konec )
442. thomas.seki: mmntik pls
443. #Hermedos->MR.MS: když budu hrát hraničáře/chodce ....dáš mi na vybranou z chodcova meče a sihaje?
444. MR.MS: Drak se hrne dál magmatem a míří přímo k elfce. Až třetí šíp z těsné blízkosti se zaryje těsně nad oko draka. Teď už je vša drak blízo a vyškrábe se z magmatu na pevnou skálu na níž spočívají trpaslík a elfka. Mocně zařve a již je patrný nepatrný planínek jež v jeho ústech znovu zahořívá.
445. thomas.seki: jsem tu
446. thomas.seki: snažím si najít takovou pozici abych na něho mohl vylézt z boku
447. bunnyjump: ( Připravím si další šíp, ale nakonec se hlavně pokusím utéci co nejdál před dračím dechem )
448. #MR.MS->Hermedos: nemám tu teď po ruce pravidla a nevybavím si co jest sihaj. Můžeš mě to osvětlit?
449. MR.MS: thomas.seki: nemáš už moc čas avšak je patrné že drak je upoután elfkou. Zdá se jakoby slina ukápla od jeho úst.
450. thomas.seki: (snad to pujde v oblasti krku nebo pres kridlo idykz to by bylo riskantni, podle okolnosti bych mohl kdyztak pribehnotu z boku , pokud by si mne nevsiml a jen tat sekerou do hlavy
451. #Hermedos->MR.MS: mám to předsebou:) nebo jestli sem nechodí nějaká postava tak mi ju předěl..najdu si to:)..na příští hru
452. thomas.seki: (fajn, za kameny se k nemu snazim dostat bliz
453. thomas.seki: tak aby jsem to mel co nejbliz k jeho hlave ci krku
454. MR.MS: bunnyjump:couváš vzda dál ke skále.... a do jeho doupěte... drak tě následuje a blíží se... šíp jen neškodně kluže po jeho šupinách...
455. #Marta.Mikusova->MR.MS: mám nějakou šancu jim pomoc?:-D
456. #MR.MS->Hermedos: 1.6 ? :)
457. #Hermedos->MR.MS: třeba mám všecky
458. #MR.MS->Marta.Mikusova: víceméně kdyby to nebyl drak mohla bys odvést jeho pozornost... ale ohnivého draka nedokážeš popálit...
459. #MR.MS->Hermedos: já mám 1.6 až po svět... :)
460. bunnyjump: ( Pokud neucouvnu, zabije mě, pokud ano, budu v pasti. Dál couvám a znovu na něj vystřelím, stále se snažím hlavně do očí )
461. MR.MS: thomas.seki: težko najdeš vhodnější šanci.. pokud mu nechceš vlézt do zas
462. MR.MS: zad
463. #Hermedos->MR.MS: práda věnuj se hře pak pokecáme na skle:) pozdravím ostatní atd:)
464. thomas.seki: v jake je pozici vuci mne?
465. MR.MS: thomas.seki: bokem :)
466. MR.MS: thomas.seki: přední části boku spíše :)
467. MR.MS: thomas.seki: pravého boku mám-li být přesný :)
468. 20:58:12: Uživatel Jalsen vstoupil do místnosti
469. bunnyjump:
470. thomas.seki: jakmile elfka vystreli sip, vyuziju jeho pozornosti k sipu,a rozbehnu se k nemu s naprazenou sekyrou
471. thomas.seki: smerem k jeho krku
472. Marta.Mikusova:
473. 21:00:12: Uživatelka Syiaru vstoupila do místnosti
474. bunnyjump:
475. MR.MS: Šíp se opět jen odráží avšak na okamžik odvede drakovu pozornost... pak však drak uslyší dupot trpaslíkův a prudce se otočí... elfka se pokouší sehnout ale je příliš pomalá... křídlem jí drka zasahuje a sráží k zemi.... několik žeber praská. Oči draka a trpaslíka se setkají. Drak otevéírá tlamu a útočí.
476. MR.MS: bunnyjump:MH: kdyby padlo o jedna méně máš to spočtené :D
477. Syiaru: ahojky, mě si nevšimejte ja jen vočučuju
478. MR.MS: Syiaru: ahoj
479. thomas.seki: :D:D achjo
480. thomas.seki: ty si hazes?:D
481. thomas.seki: dobry
482. MR.MS: Drakův ocas se mihne vzduchem a dopadá na zem kousek od víly... kamení puká pod tím nárazem :D
483. thomas.seki: sekam sekam a sekam
484. MR.MS: thomas.seki: jen něco :D
485. bunnyjump: ( Vykřiknu bolestí a s velkým žuchnutím dopadnu na tvrdou skálu. Nejspíš mi i vyrazil dech, těžko se mi dýchá a nemůžu se ani dostat zpět na nohy, ale snažím se dál )
486. thomas.seki: (tak mne ted napadlo, mozna by bylo lepsi na neho vylezt z boku :D ale to je fuk uz)
487. Marta.Mikusova: (ležím, zvednuhlavu, vykulím oči, v duchu si říkám že tohle bude můj konec...sleduju kamení a snažím se dostat i přesto pryč)
488. thomas.seki: nebo ze zadu
489. #Marta.Mikusova->MR.MS: hele..když je to vílá..sopky..nebude pálit když se jí někdo dotkne?
490. thomas.seki: MR.MS: nicmene snazim se mu sekyrou zaseknout do hlavy, jelikoz predpokladam ze s otocenou hlavou ke mne se na krk nedostanu
491. MR.MS: Težko popisovati události jež nastávají. Sekera se boří do drakovy tlamy. Zuby praskyjí. Maso i kosti jsou drceny... krev kape po zemi... Trpaslík dopadá na zem na záda a vedle něj hlava draka z níž trčí sekera. Nohy trpaslíkovy zaklíněny zůstávají pod hlavou toho netvora.
492. #MR.MS->thomas.seki: necítíš pravou ruku, tu ve která si do poslední chvíle držel sekeru...
493. #MR.MS->Marta.Mikusova: No... asi jen když budeš chtít ne? přece jen jsi víla :) a ta není zlá :)
494. MR.MS: Rukojeť sekery je dosud pevně svírána rukou v oceli jež ještě před několika okamžiky patřila trpaslíkovi.
495. #Marta.Mikusova->MR.MS: to je taky pravda:-D
496. MR.MS: Zůstáváte tak v sopečném jícnu zraněni a ovezněni. neschopni vlastními silami dostati se ven a bez pomoci jež by věděla kde vás hledati.
497. 21:10:07: Uživatel Jalsen byl systémem odstraněn z místnosti kvůli neaktivitě
498. MR.MS: uvězněni
499. thomas.seki: uz jsem tu sorry
500. thomas.seki: mam par veci na reseni
501. bunnyjump: ( Ztěžka se vyškrábu na nohy a jdu za trpaslíkem, doufajíc že žije. Podle toho že drakovi chybí hlava není těžké poznat že je mrtvý )
502. MR.MS: bunnyjump: jde se ti špatně převelice... ale trpaslík je dosud živ... i když uvězněn a jedné ruky zbaven... je při vědomí
503. bunnyjump: Skolil.. skolil jste draka.. ( Řeknu jen co k němu dopadnu na kolena a ztěžka se usměji... Přišel o ruku, a možná přijde i o nohy, ale v tuhle chvíli není rozumné to říkat )
504. thomas.seki: ouch
505. MR.MS: Já myslím že to tímto můžeme pomalu ukončit. Cíl své cesty jste splnili, tudíš vám gratuluji. Elfové byli zbaveni toho jež je zabíjel, a trpaslík dostál svému jménu a nezůstal zahanben za svým otcem. za což muš jistě náleží česné místo v síni drakobijců.
506. #Marta.Mikusova->MR.MS: nabrala jsem už síly?
507. #MR.MS->Marta.Mikusova: trochu ano :)
508. #Marta.Mikusova->MR.MS: aha:-D
509. thomas.seki: "Thorus Drakobijec" vydechnu naposled .)
510. MR.MS: A tak zemřel trpaslím znavý kdysi potupně Thorus Veverkobijec, jež nyní může být po právu zván Drakobijcem jako jeho slavná otec.